Dom

CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED profil firmy

profil firmy
10-letnie doświadczenie w dziedzinie technologii SMT.

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Na początku 2007 roku wykonaliśmy pierwszą grawerkę CNC.Nasi inżynierowie mają prawie 20-letnie doświadczenie w maszynach i dotrzymują kroku zmianom technologicznym.

 

W 2011 roku zdaliśmy sobie sprawę, że nasze produkty mają dobrą okazję do zmierzenia się z rynkiem międzynarodowym, ponieważ opinie naszych maszyn są bardzo dobre w Chinach.Rozpoczęliśmy więc naszą międzynarodową działalność i otworzyliśmy oddział w Shenzhen.

 

W 2012 roku firma opracowała technologię SMT i badała maszynę typu pick and place z serii CHMT w oparciu o nasze bogate doświadczenie w dziedzinie maszyn.Innowacja jest naszym rdzeniem i będziemy nadal pracować nad tworzeniem większej liczby produktów.

 

W 2014 roku zbadaliśmy maszynę typu pick and place z systemem identyfikacji wizualnej CHMT48V, który jest wiodącą technologią w małych biurowych P&P w Chinach.Spełnimy, a nawet przekroczymy wszystkie wymagania, których zażądałby lub potrzebował nasz klient.

 

Teraz mamy agentów w Guangzhou, Zhejiang, Szanghaju, Shandong, Pekinie w Chinach, a także w Indiach.Mamy pewność, że stworzymy produkt o wyższej jakości.

 

Chiny CHARMHIGH  TECHNOLOGY  LIMITED profil firmy 0

<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Charmhigh

Ilość pracowników : 50~80

Rok założenia : 2009

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny CHARMHIGH  TECHNOLOGY  LIMITED Certyfikaty Chiny CHARMHIGH  TECHNOLOGY  LIMITED Certyfikaty