Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED

dobra jakość Linia produkcyjna SMT na sprzedaż
dobra jakość Linia produkcyjna SMT na sprzedaż
Idealna maszyna do wybierania, trwała 2 dni w celu instalacji i instalacji elementów, obecnie pracuje w linii produkcyjnej.

—— Henrik Kr *** --- Demark

To niesamowita maszyna, która jest bardzo dobrze zaprojektowana i połączona. Przedstawiciel Charmhigh był bardzo wrażliwy na dobry angielski.

—— Karl W *** --- USA

Świetna maszyna CNC ++++, szybka dostawa do Europy, chłodzenie wodne działa świetnie, wysokiej jakości aluminium CNC z prawdziwymi śrubami kulkowymi. Polecam tego sprzedawcy +++

—— D *** l O - Szwecja

Oprogramowanie usbcnc działa bardzo dobrze, używam go na linuxie z wirtualnym pudełkiem. To dobry producent PCB cnc.

—— Jon C - Australia

Router działa bardzo dobrze w systemie Windows 10! Maszyna działała perfekcyjnie! Tak wielka sprawa. Dziękuję bardzo. Jest to najlepsza maszyna!

—— Bim Rowcliffe - USA

Im Online Czat teraz

CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED

1 2 3 4 5
CHARMHIGH  TECHNOLOGY  LIMITED CHARMHIGH  TECHNOLOGY  LIMITED CHARMHIGH  TECHNOLOGY  LIMITED CHARMHIGH  TECHNOLOGY  LIMITED CHARMHIGH  TECHNOLOGY  LIMITED
Exhibition Shanghai office

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
marki : Charmhigh
Ilość pracowników : 50~100
Rok założenia : 2009
pc Export : 60% - 70%
CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED jest profesjonalnym producentem maszyn i urządzeń firmy SMT Pick and Place i routera CNC od 2009 roku. Jest to jednostka badawczo-rozwojowa, produkcja i sprzedaż jako jedna z najbardziej zaawansowanych firm. Mamy wiele doświadczeń w zakresie Maszyny, na tej podstawie nasza firma kontynuowała rozwój nowych produktów, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów.
Nasze serie CHMT Urządzenia PnP i routery CNC są przeznaczone dla większości małych i średnich przedsiębiorstw i osób prywatnych w celu zapewnienia kompletnego elektronicznego systemu automatyzacji, urządzenie nadal wprowadza innowacje, aby zaspokoić potrzeby użytkowników w całym tekście, aby stworzyć maksymalną wartość dla użytkowników.
Jesteśmy bardzo chętni, aby pozostać na studiach z najnowszymi technologiami SMT. Mamy zaufanie do tworzenia bardziej wysokiej jakości produktów i zapewnienia najlepszej obsługi.

CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED

Wystawa wystawowa:
Szczegóły kontaktu
CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Ms. Kimi Liu

Tel: 86-135-10675756

Faks: 86-135-10675756

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)