Dom

CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED profil firmy

profil firmy

10-letnie doświadczenie Skoncentruj się na technologii SMT.

Profesjonalny producent linii produkcyjnej SMT.

 

OGRANICZONA TECHNOLOGIA CHARMHIGH jest profesjonalnym producentem urządzeń do linii produkcyjnych SMT od 2011 roku. Firma znajduje się w prowincji Hunan w strefie rozwoju zaawansowanych technologii Changsha, o łącznej powierzchni 3600 metrów kwadratowych.Jako profesjonalne nowoczesne przedsiębiorstwo naukowo-technologiczne zdolne zarówno do badań i rozwoju, produkcji, jak i marketingu, Charmhigh od ponad dziesięciu lat jest liderem w technologii SMT.

Nasze 2 głowice i 4 głowice stacjonarne SMT pick and place są przeznaczone dla większości małych i średnich organizacji zajmujących się badaniami i rozwojem produkcji SMT, świateł LED, kart kierowców lub podobnych rodzajów zakładów produkcyjnych.Nasze 6 głowic, 8 głowic i 12 głowic w pionie o wysokiej prędkości SMT jest przeznaczone do dużych fabryk produkcyjnych.Zapewniamy kompleksowe rozwiązanie SMT dla różnych klientów.

 

Do tej pory produkty naszej firmy trafiły do ​​wielu krajów, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Włochy, Niemcy, Hiszpania, Polska, Australia, Rosja itp.

 

Jesteśmy bardzo chętni, aby pozostać na bieżąco, aby uczyć się z najnowszą technologią SMT, mamy pewność, że stworzymy produkty o wyższej jakości.Obsługa posprzedażna jest dla nas najważniejsza, prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań lub nowych pomysłów.

 

Chiny CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED profil firmy 0

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Na początku 2009 roku wykonaliśmy pierwszą grawerkę CNC.Nasi inżynierowie mają prawie 20-letnie doświadczenie w maszynach i nadążają za zmianami w technologii.

 

W 2011 roku zdaliśmy sobie sprawę, że nasze produkty mają dobrą okazję do stawienia czoła rynkowi międzynarodowemu, ponieważ opinie naszych maszyn są bardzo dobre w Chinach.Rozpoczęliśmy więc naszą międzynarodową działalność i założyliśmy oddział w Shenzhen.

 

W 2012 roku firma opracowuje technologię SMT i bada maszynę typu pick and place z serii CHMT w oparciu o nasze bogate doświadczenie w dziedzinie maszyn.Innowacja to nasz rdzeń i będziemy nadal pracować nad tworzeniem kolejnych produktów.

 

W 2014 roku zbadaliśmy maszynę typu pick and place z systemem identyfikacji wizualnej CHMT48V, która jest wiodącą technologią w małych komputerach typu P&P w Chinach.Spełnimy i przekroczymy wszelkie wymagania, jakich zażąda lub będzie potrzebował nasz klient.

 

Teraz mamy agentów w Guangzhou, Zhejiang, Szanghaju, Shandong, Pekinie w Chinach, a także mamy agenta w Indiach.Mamy pewność, że stworzymy bardziej wysokiej jakości produkt.

 

Chiny CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED profil firmy 0

 

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : Charmhigh

Ilość pracowników : 40~60

Rok założenia : 2009

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty Chiny CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty Chiny CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty Chiny CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty