Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED Wycieczka po fabryce

dobra jakość Linia produkcyjna SMT na sprzedaż
dobra jakość Linia produkcyjna SMT na sprzedaż
Idealna maszyna do wybierania, trwała 2 dni w celu instalacji i instalacji elementów, obecnie pracuje w linii produkcyjnej.

—— Henrik Kr *** --- Demark

To niesamowita maszyna, która jest bardzo dobrze zaprojektowana i połączona. Przedstawiciel Charmhigh był bardzo wrażliwy na dobry angielski.

—— Karl W *** --- USA

Świetna maszyna CNC ++++, szybka dostawa do Europy, chłodzenie wodne działa świetnie, wysokiej jakości aluminium CNC z prawdziwymi śrubami kulkowymi. Polecam tego sprzedawcy +++

—— D *** l O - Szwecja

Oprogramowanie usbcnc działa bardzo dobrze, używam go na linuxie z wirtualnym pudełkiem. To dobry producent PCB cnc.

—— Jon C - Australia

Router działa bardzo dobrze w systemie Windows 10! Maszyna działała perfekcyjnie! Tak wielka sprawa. Dziękuję bardzo. Jest to najlepsza maszyna!

—— Bim Rowcliffe - USA

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6
factory stock Factory
factory
stock
Factory

factory

factory

stock

stock

Factory

CNC Machines

  • Linia produkcyjna
    Charmhigh Technology jest profesjonalnym producentem SMT Pick and Place i CNC Router od 2009 roku. Nasze maszyny pnp seriali CHMT przeznaczone są dla większości małych i średnich organizacji SMT Manufacturing Research & Developments, diod LED, kart kierowców lub podobnych typów urządzeń produkcyjnych , aby stworzyć maksymalną wartość dla użytkowników.

    Posiadamy własnych inżynierów technologów, którzy zajmują się badaniem, produkcją i sprzedażą maszyn do sztaplowania i układania SMT oraz maszyn do grawerowania CNC.

    Nasza fabryka wykorzysta zaawansowaną technologię, aby zapewnić najlepszą obsługę posprzedażną i znaleźć odpowiednią pozycję na rynku międzynarodowym. Bardzo zależy nam, aby zostać na bieżąco z najnowszą technologią SMT, mamy zaufanie do tworzenia lepszej jakości produktów.

  • OEM / ODM
  • R
Szczegóły kontaktu
CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Ms. Kimi Liu

Tel: 86-135-10675756

Faks: 86-135-10675756

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)